Kypr - zábava

Kypr - zábava
2014-01-01 16:46:02

Zábava

Kypr - informace » Letoviska

Zábava - Kypr » Ayia Napa » Coral Bay » Larnaca » Limassol » Paphos » Protaras

Zábava - severní Kypr » Bafra » Famagusta » Kirenia

Na Kypru se rozhodně nebudete nudit. Můžete si zde vybrat ze široké škály možností jak se zabavit. Samozřejmě je zde množství barů a hospůdek, ale přeci nebudete trávit dovolenou zavření v nějakém takovémto zařízení. Proto zde uvádíme několik lepších způsobů jak se zde zabavit.

Mladé páry i rodiny s dětmi potěší fakt, že se zde nachází několik perfektních aquaparků. Největší naleznete v Ayia Napě (Aquapark WaterWorld), Limassolu (Fasouri Watermania Water Park) a Paphosu (Super Aphrodite Waterpark). Parky nabízí několik sluzavek, tobogánů, divokých řek, bazény s vlnobitím. Samozřejmostí jsou také stravovací zařízení.

Další jsou pak lunaparky, kde naleznete dobrodružné aktivity pro všechny věkové kategorie – projížďky na čtyřkolkách, paintball, driftování, lukostřelbu a mnoho dalšího. Nejkrásnější nalezneme v Limassolu (Sayious Adventure Park) a v Ayia Napě (Parko Paliatso).

Jízda na velbloudovi je další z oblíbených aktivit na ostrově, však taky co exotičtějšího si dovedete představit? Nejlepší způsob jak si toto přání splnit je navštěva Camel Parku.

Milovníky zvířat určitě potěší, že ani na ostrově Kypr nechybí zoologická zahrada. Nezjznámnější se nachází v Limassolu, ale ta návštěvníky zrovna nepotěší. Podmínky pro zvířata zde nejsou totiž zrovna optimální, ba dokonce jsou až žalostné. Takže pokud chcete navštívit Zoo, je lepší se vydat do té méně známé v Paphosu.

Všichni určitě znáte písničku Yellow Submarine od kapely Beatles. Turisté, kteří míří do Ayia Napy se mohou vžít do role potapěčů a vydat se na výlet ponorkou.

 

Nabídka zájezdů na Kypr

Nabídka zájezdů na Kypr

Nabídka zájezdů do letovisek Ayia Napa * Bafra * Coral Bay * Famagusta

Kyrenia * Larnaca * Limassol * Paphos * Protaras * poznávací zájezdy